Meet the team

1 team, 1 taak.

Ons jong en gemotiveerde team staat elke dag klaar voor de meest uiteenlopende projecten. Het team bestaat uit 5 vakidioten die goed weten wat ze doen.

Kris Procee

Software Engineer Kris@brandxl.nl

Robert Oosterloo

Software Engineer Robert@brandxl.nl

Ismar Sahmanovic

Grafisch vormgever Ismar@brandxl.nl

Kevin Hekman

Grafisch vormgever Kevin@brandxl.nl

Djordi Komrij

Junior Vormgever Djordi@brandxl.nl

Melle Sikma

Creative director Melle@brandxl.nl

Werken/stage bij BrandXL

Wij zijn continue opzoek naar creatief talent. Heb jij een passie voor vormgeving, websites of marketing? Stuur dan een mail met je motivatie & recent gemaakt werk naar: info@brandxl.nl.

bekijk vacatures
2018 Alle rechten voorbehouden
Made with